Dělník ve výrobě - zpracovatel drůbeže

RABBIT Trhový Štěpánov a.s. (MPSV)

Místo práce
Biskupická 776, 569 43 Jevíčko, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci (75119)

Pracoviště a kontakty

Firma:RABBIT Trhový Štěpánov a.s., IČ 18622437, http://www.rabbit.cz
Pracoviště:RABBIT Trhový Štěpánov a.s. - Jevíčko, Biskupická 776, 569 43 Jevíčko

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
- flexibilitu, pečlivost, spolehlivost
- zdravotní způsobilost pro práci v chladném prostředí a práci s potravinami
Nabízíme:
- prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
- možnost profesního růstu
- odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
roční odměny, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, závodní stravování, zaměstnanecké půjčky

Poslední změna:2016-12-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy

číslo volného místa: 11799970752

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání