Prodavač/ka

RABBIT Trhový Štěpánov a.s. (MPSV)

Místo práce
Mohelnická 885, 783 91 Uničov, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-10
Mzdové podmínky (brutto)
13400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači potravinářského zboží (52232)

Pracoviště a kontakty

Firma:RABBIT Trhový Štěpánov a.s., IČ 18622437
Pracoviště:RABBIT Trhový Štěpánov a.s. - prodejna Uničov, Mohelnická 885, 783 91 Uničov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-10
Mzdové rozpětí:od 13400 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Firemní benefity formou poukázek na odběr zboží

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Mohelnická č.p. 885, Uničov.
Požadujeme zdravotní průkaz, praxi v prodeji masa a uzenin, spolehlivost, komunikativnost.
Zam. výhody: firemní benefity formou poukázek na odběr zboží.
Mzda: 13.400,- + prémie.
Kontakt je možný POUZE telefonicky od 8:00 - 15:00 hod. nebo mailem.

Poslední změna:2017-02-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12108720782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Jiné, Zdravotní průkaz