Prodavač/ka potravinářského zboží typu maso/uzeniny

RABBIT Trhový Štěpánov a.s. (MPSV)

Místo práce
Masarykova 322, 438 01 Žatec, Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách (52220)

Pracoviště a kontakty

Firma:RABBIT Trhový Štěpánov a.s., IČ 18622437
Pracoviště:RABBIT Trhový Štěpánov a.s.,pracoviště Žatec, Masarykova 322, 438 01 Žatec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-05-15
Mzdové rozpětí:od 14000 do 16000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, benefity, zaměstnanecké pukázky na nákup v Rabbit

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Žatec, Masarykova 322
Náplň práce:
obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)
zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadujeme:
samostatnost, zodpovědnost, chuť pracovat a učit se
trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
Nabízíme:
odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
nástup možný ihned
možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
zajistíme důkladné zaškolení
nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT
kontakt: od 8 do 17,00 hod telefonicky na č. 724357433

Poslední změna:2017-05-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Louny

číslo volného místa: 12652250776

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované vzdelání:Prodavač, obchodník, obchodní provoz