Účetní

Radio Haná, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Blažejské náměstí 97, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní všeobecní (43111)

Pracoviště a kontakty

Firma:Radio Haná, s.r.o., IČ 47681837
Pracoviště:Blažejské náměstí 97/7, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, stravenky, volné vstupy na kulturní akce

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Blažejské náměstí č.p. 97/7, Olomouc.
Radio Haná hledá ÚČETNÍ! Přidej se do našeho týmu a dělej s námi nejúspěšnější regionální rádio v Olomouckém kraji!

Co Vás čeká na pozici ÚČETNÍ?
- zpracování kompletní účetní agendy společnosti v souladu s platnou legislativou, včetně sestavování daňových přiznání a ostatních povinných hlášení, přehledů a vyúčtování (ve spolupráci s daňovým poradcem), pravidelných finančních analýz a personální agendy,
- aktivní spolupráce s obchodním oddělením (informace o stavu fakturací a úhrad, kontrola smluv a plnění smluvních podmínek, spolupráce při nastavování procesů),
- související administrativní práce (zpracování výkazů, archivace písemností, kontrola platností oprávnění a licencí).

Co očekáváme od Vás:
- dobrou orientaci v účetních a daňových zákonech (běžné účetní případy a znalosti budou ověřeny testem),
- praxi v oboru min. 2 roky (i během studia),
- velmi dobrou uživatelskou znalost práce s PC, zejména MS Word a Excel (bude předmětem výběrového řízení),
- logické a analytické myšlení,
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, loajálnost, komunikativnost a schopnost učit se,
- vzdělání minimálně středoškolské ekonomického směru (vyšší stupeň vzdělání výhodou), pozice je vhodná i pro aktivní absolventy.

Co nabízíme na oplátku Vám:
- zodpovědnou a zajímavou práci na hlavní pracovní poměr, nástup v průběhu července - srpna 2017,
- příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti, kvalitní zaškolení a podporu daňového poradce,
- motivující finanční ohodnocení dle Vašich pracovních zkušeností (18.000 - 25.000 Kč),
- pravidelné vzdělávání,
- zajímavé zaměstnanecké benefity - stravenky, volné vstupy na kulturní akce a další,

Strukturovaný životopis a motivační dopis pošlete POUZE na adresu: [email protected]. Uzavírka přihlášek do 31. 5. 2017, výběrové řízení bude probíhat průběžně.
Pracoviště: Blažejské náměstí č.p. 97/7, Olomouc.

Poslední změna:2017-04-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12543950761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)