Mediální konzultant/ka

Radio Kroměříž s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Tovačovského 2828, 767 01 Kroměříž, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-05
Mzdové podmínky (brutto)
12100 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Radio Kroměříž s.r.o., IČ 29375401
Pracoviště:Radio Kroměříž s.r.o. - provozovna, Tovačovského 2828/22, 767 01 Kroměříž 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-05
Mzdové rozpětí:od 12100 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště Kroměříž - jednání v okrese Kroměříž (Kroměříž a Holešov + okolí)
- Radio Kroměříž spustilo novou frekvenci pro oblast Zlínska a rozšiřuje tým
- vyhledávání a komunikace se zákazníky, příprava reklamních strategií, tvorba reklamních kampaní
- minimálně SŠ vzdělání, zájem o další sebevzdělávání, velmi dobré komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, cílevědomost a kreativitu, vysoké pracovní nasazení, řidičský průkaz sk. B, znalost práce s PC - MS Office apod.
- Nabízíme - práce je možná na hlavní i zkrácený pracovní poměr či na dohodu (DPP/DPČ), zázemí nové mediální společnosti, kreativní práci v oblasti reklamy, profesní zaškolení a vedení, odpovídající platové podmínky s přímou vazbou na výsledky práce
- Své životopisy posílejte e-mailem do 31.12.2016 na adresu: [email protected], následně vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Poslední změna:2017-01-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 11800970725

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou