Можливість для людей з України

Hledáme Data Engineer pro inovativní bankovní systém (Praha 1x týdně)

radixal s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
2 500 - 7 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste nadšenec do dat a technologií? Máte zkušenosti s Teradatou nebo PostgreSQL? Chcete se podílet na vývoji klíčového bankovního systému, který je na špičce technologického pokroku? Přidejte se k nám!

Co budete dělat:

  • Pracovat na implementaci a optimalizaci našeho Core Banking systému.
  • Poskytovat data pro interní zákazníky, aby mohli činit informovaná rozhodnutí.
  • Využívat moderní přístupy jako DataMesh pattern pro integraci datových produktů.
  • Přecházet z fáze implementace do produkčního prostředí a řešit s tím spojené výzvy.

Technologie, se kterými se setkáte:

  • Teradata (SQL): Naše základní platforma pro práci s daty.
  • PostgreSQL: Platforma zdrojového systému.
  • Python: Programovací jazyk, který nám zjednodušuje práci.
  • Informatica (ETL): Pro orchestraci a přenosy dat.

Co od vás očekáváme:

  • Zkušenost v oblasti Business Intelligence nebo Data Warehousing.
  • Praktickou znalost SQL a datových modelovacích patternů.
  • Schopnost pracovat pod tlakem a týmový duch.
  • Pozitivní přístup k učení a férovost.

Výhodou bude:

  • Znalost bankovního prostředí.
  • Zkušenost s CI/CD, verzovacími nástroji a agilními metodami vývoje.

Co nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu s možností dojíždění do kanceláře 1-2x týdně.
  • Příležitost pracovat na projektech, které mají skutečný dopad.
  • Podporu vašeho profesního růstu a rozvoje.

Pokud vás tato pozice zaujala a domníváte se, že splňujete uvedené požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vaše přihlášky!

Jazykové požadavky:

  • Čeština na úrovni C2.
  • Angličtina na úrovni B2 je výhodou, ale není nutná pro denní komunikaci.

Tato pozice je otevřena pro kandidáty na plný úvazek. Máte-li zájem, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Andrea Kosíková
E-mail: poslat životopis
ID: 4798532  Datum zveřejnění: 3.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc