Sociální pracovník - odborné sociální poradenství

RADKA z. s. (MPSV)

Místo práce
Chomutovská 1619, 432 01 Kadaň, Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-02
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:RADKA z. s., IČ 26637260, http://radka.kadan.cz
Pracoviště:Chomutovská 1619, 432 01 Kadaň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-12-02
Mzdové rozpětí:od 15000 do 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis s motivačním dopisem na email: [email protected]

Místo výkonu práce - region Kadaň - Klášterec nad Ohří.

Kvalifikační předpoklady
Odborná způsobilost sociálního pracovníka dle zákona č.108/2006 Sb., Zákon o sociálních službách (min. vyšší odborné vzdělání, práce s PC (MS Office - Word, Excel)

Osobnostní a kompetenční předpoklady
a)morální zodpovědnost a sociální kompetence, schopnost týmové spolupráce, flexibilita, schopnost se rozhodovat, organizační schopnosti, spolehlivost, empatie, vstřícnost, ochota vzdělávat se, komunikační dovednosti,
b)schopnost podporovat a pomáhat k soběstačnosti uživatelů

Ostatní
a)zdravotní způsobilost
b)trestní bezúhonnost
c)znalost práce v sociální oblasti a pověření k sociálně právní ochraně dětí, znalost cílové skupiny - specifika práce s rodinami s dětmi výhodou
d)znalost individuálního plánování výhodou

Nabízíme:
Kolegiální a přátelskou atmosféru.
Odpovídající platové ohodnocení, firemní benefity pro podporu slaďování rodinného a pracovního života, možnost seberealizace, podporu dalšího vzdělávání.
Pracovní doba 40 hodin týdně rovnoměrně rozvržená.

Náplň práce:
Pracovník poskytuje sociální služby skupinám a jednotlivcům, u kterých existuje zvýšené riziko sociálního vyloučení (včetně sociálně vyloučených lokalit) nebo sociálně patologických jevů. Samostatně zajišťuje sociálně - právní poradenství. Sepisuje žádosti, návrhy, odvolání. Spolupracuje s extermín právníkem.

Poslední změna:2016-12-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chomutov

číslo volného místa: 11804060757

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání