Truhlář nábytkář / absolvent

Radoslav Vnenčák

Místo práce
Podnikatelská 552, Praha 9 - Běchovice, Praha
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned po dohodě
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc, 100 - 180 ,- / hod. + odměny 10 - 20 % z hodinové mzdy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výroba a montáž nábytku - vestavěné skříně, kuchyňské linky, předsíně, obývací pokoje, dětské pokoje a jiné prvky interieru. Vše se vyrábí podle připravené dokumentace včetně montáže. Pozice je vhodná i pro absolventy. Náplní práce je olepování, broušení, montáže, nákup, pomocné práce pro ostatní truhláře.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme slušné jednání a pracovní podmínky. Po zapracování (1-3 měsíce) čerpání výhod (odměny, montérky, pracovní obuv atd.) Přesčasy a víkendy jsou lépe ohodnocené. Platové podmínky v závislosti na kvalitě a množství odvedené práce 100 - 180,- / hod. + odměny 10-20 % z hodinové mzdy.

Informace o náboru

Kontaktujte telefonicky (776 708 734) a nebo e-mailem s přiloženým profesním životopisem a po domluvě následuje osobní pohovor (provozovna Praha 9 - Běchovice, Podnikatelská ul.) www.truhlar.info

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

vyučen v oboru truhlář

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

1

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme vhodné kandidáty na pozici truhlář nábytkář /absolvent. Požadujeme zájem o obor s možností profesního růstu. Nabízíme plat 100 - 180 Kč/hod. Dovednost a znalost práce s dýhovanými materiály. Slušné vystupování a jednání se zákazníky. Zodpovědnost a spolehlivost. Samostatnost a preciznost, smysl pro zpracování detailů. Orientace v Praze výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme rodinná firma působící v oboru 25 let. Naše firma se zaměřuje na výrobu nábytkových prvků z lamina, dýhovaných desek, masivu a v kombinaci s kovem a sklem. Spolupracujeme s řadou architektů.
Od počátku klademe důraz na vysokou kvalitu služeb pro dosažení maximální spokojenosti zákazníků. Hledáme posilu do týmu.
ID: 880262  Datum zveřejnění: 22.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 40000 Kč/měsíc, 100 - 180 ,- / hod. + odměny 10 - 20 % z hodinové mzdy