Reagujte bez životopisu

Pracovník ostrahy

RAMBROK, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
24 500 - 28 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- náplní práce je zajištění ostrahy a pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu
- v průběhu dne vykonáváte monitoring zákazníků, komunikujete a spolupracujete s naším klientem
- jedná se o zajímavou práci v příjemném moderním prostředí
- budete pracovat v týmu i samostatně
- budete zajištovat základní obsluhu vysílačky
- budete si vést jednoduchou administrativu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nadstandartní pracovní zázemí ve stabilní společnosti
- motivační ohodnocení s předem definovanými pravidly
- možnost kariérního postupu za velice dobré pracovní výsledky
- nadstandartní bonusy a odměny za výkon služby
- jsme schopni Vám poskytnout pobíraní záloh, nebo firemních půjček
- mzda: 24.500 – 28.500 Kč měsíčně, dle zařazení a dosažených výsledků
- nabízíme Vám práci na plný, nebo poloviční úvazek, ale také možnost brigády
- přizpůsobení práce vašim potřebám
- odborné zaškolení a proškolování na danou pozici
- prostřednictvím naši společnosti můžete získat certifikát dílčí kvalifikace
- nástup ihned, nebo dohodou

Informace o náboru

Zaujala vás tato pozice? Chcete pracovat pro naši společnost?
Prosím, kontaktujte nás na telefonním čísle: 731636838, 739 636 333. Po obdržení vaší žádost o zaměstnání, Vás budeme neprodleně informovat o termínu osobního pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

BEZPEČNOST A OCHRANA

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrou komunikativnost, aktivní přístup a pečlivost
- chuť pracovat a seberealizovat se
- příjemné a reprezentativní vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Rambrok zajišťuje bezpečnostní týmy v pracovních a společenských uniformách, nebo v civilním oděvu. Naší předností je specializace na retailové řetězce s módním oblečením, obuví a doplňky. Také nabízíme recepční služby v řadě lokalit, jako jsou administrativní centra, logistické parky, hotely, nemocnice či rezidenční projekty.
ID: 2852055  Datum zveřejnění: 6.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 500 Kč/měsíc