Vedoucí technického oddělení (m/ž) - vhodné pro absolventy

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Mělník
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 - 2 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staňte se součástí etablované společnosti, která na českém trhu působí již přes 30 let. Hledáme šikovného kandidáta/kandidátku s technickým backgroundem, potenciálem efektivně vést tým a zároveň někoho, kdo se nebojí přidat ruku k dílu, když je třeba.

na této pozici vás čeká

  • vedení technického oddělení společnosti

  • kontrola kvality výrobků a vstupních surovin

  • kontrola dodržování technologických postupů a předpisů

  • vedení týmu podřízených pracovníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • dobré mzdové ohodnocení (postupné navyšování)

  • roční odměny

  • 5 týdnů dovolené

  • stabilitu a profesní jistotu

  • smlouvu na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • VŠ vzdělání ideálně technického směru - pozice vhodná i pro absolventy!

  • znalost práce s PC - zejména MS Excel

  • technický background, znalost čtení technické dokumentace

  • manuální zručnost

  • potenciál vést a řídit tým

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Petr Kučera
E-mail: poslat životopis
ID: 4799815  Datum zveřejnění: 4.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 Kč/měsíc