Řidič/řidička VZV

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 39 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro logistickou společnost obsazujeme pozici Řidič/řidička VZV. Hledáme šikovné řidiče a řidičky se zkušeností řídit VZV. Ozvěte se nám a odměnou vám bude pestrá práce, skvělý kolektiv a jistota stabilního a dlouhodobého zaměstnání.

co bude tvoji náplní práce

  • vykládka a nakládka kamionů

  • práce se skenerem

  • příprava zboží k expedici

  • zaskladňování zboží

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • spolupráci na hlavní pracovní poměr

  • zajímavé finanční ohodnocení (30.000-32.000 Kč fixní mzda)

  • prémie na měsíční bázi (až 5.000 Kč)

  • stravenkový paušál (až 1.800 Kč/měsíc)

  • 4 týdny dovolené

  • pracovní dobu 19:00-03:00

  • bezplatné obnovení průkazu na VZV

  • dobrá dopravní dostupnost (Praha 10 - Hostivař)

  • pracovní oblečení a obuv

  • kvalitní zaškolení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • předchozí zkušenosti ze skladu (řízení VZV - prokazatelná praxe)

  • zodpovědnost

  • týmového ducha

  • čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Arnholdová
Tel.: +420778705044
E-mail: poslat životopis
ID: 4804607  Datum zveřejnění: 10.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc