Konstruktér (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Bělotín 287, Bělotín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • tvorba a revize výkresů pomocí 2D a 3D softwarů
  • kontrola výroby a montáže čerpacích a potrubních systémů
  • úpravy designu či konstrukčního provedení
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními
  • kontrola, zda konstrukce a použité materiály splňují normy
  • důraz na konstrukci odlitků a jejich zpracování

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • kvartální odměny
  • měsíční absenční odměny
  • 13. plat
  • příspěvek na dopravu do práce i z práce
  • 100% hrazené stravenky
  • 25 dní dovolené
  • možnost příležitostného práce z domova
  • příspěvek na penzijní připojištění po 1. roce ve společností
  • firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Náš klient je jedním z předních výrobců mobilních čerpadel a potrubních systémů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • praxi na pozici konstruktéra
  • umíte komunikačně anglicky nebo německy
  • máte analytické myšlení
  • sš/vš vzdělání technického zaměření
  • zkušenost s prací ve 2D a 3D softwarech - výhodou
  • zkušenosti v programu Inventor, SAP - výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Klaudia Irena Szofer
Tel.: +420777495010
E-mail: poslat životopis
ID: 4830014  Datum zveřejnění: 14.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.