Manažer oddělení testování v oblasti elektro s AJ (plat až 60.000,-; možnost ubytování)

Randstad, s. r. o.

Okres Malacky, Okres Pezinok, Okres Dunajská Streda, Okres Galanta, Okres Hlohovec, Okres Piešťany, Okres Senica, Okres Skalica, Okres Bánovce nad Bebravou, Okres Ilava, Okres Myjava, Okres Nové Mesto nad Váhom, Okres Partizánske, Okres Považská Bystrica, Okres Prievidza, Okres Púchov, Okres Komárno, Okres Levice, Okres Nitra, Okres Nové Zámky, Okres Šaľa, Okres Topoľčany, Okres Bytča, Okres Čadca, Okres Dolný Kubín, Okres Kysucké Nové Mesto, Okres Liptovský Mikuláš, Okres Martin, Okres Námestovo, Okres Ružomberok, Okres Tvrdošín, Okres Žilina, Okres Banská Bystrica, Okres Banská Štiavnica, Okres Brezno, Okres Detva, Okres Krupina, Okres Lučenec, Okres Poltár, Okres Revúca, Okres Rimavská Sobota, Okres Veľký Krtíš, Okres Zvolen, Okres Žarnovica, Okres Bardejov, Okres Humenné, Okres Kežmarok, Okres Levoča, Okres Medzilaborce, Okres Poprad, Okres Prešov, Okres Sabinov, Okres Snina, Okres Stará Ľubovňa, Okres Stropkov, Okres Svidník, Okres Gelnica, Okres Michalovce, Okres Rožňava, Okres Sobrance, Okres Spišská Nová Ves, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Strakonice, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Cheb, Okres Karlovy Vary, Okres Hradec Králové, Okres Jičín, Okres Náchod, Okres Rychnov nad Kněžnou, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Semily, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Domažlice, Okres Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Rakovník, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Třebíč, Okres Kroměříž, Okres Vsetín, Okres Zlín, Bratislava, Košice, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být součástí jedinečných projektů, nových výzev a boření zajetých pořádků?
Máte přirozenou autoritu, jste zodpovědný a kreativní?
Máte zkušenost s vedením pracovníků?
Hovoříte anglicky?
Pak hledáme právě Vás?

Významná společnost zabývající se elektro vývojem rozšiřuje svůj tým o vhodné kandidáty/tky na pozici:

MANAŽER ODDĚLENÍ TESTOVÁNÍ V OBLASTI ELEKTRO S AJ (PLAT AŽ 60.000,-; MOŽNOST UBYTOVÁNÍ)

Náplň práce:
Vedení, motivování a rozvíjení týmu testerů a techniků
Zodpovědnost za tvorbu strategie v oblasti testování a certifikace
Komplexní zodpovědnost za procesy, postupy a metodiky testování a certifikací
Hledání nových trendů v oblasti testování a certifikací (nové procesy, metody atd.)
Spolupráce s různými odděleními společnosti
Komunikace se zákazníky i dodavateli
Reportování výsledků vedení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí nadnárodní a dynamicky se rozvíjející společnosti
Příjemné pracovní prostředí
Velmi zajímavé finanční ohodnocení
Profesní i osobnostní rozvoj
Propracovaný systém benefitů
Možnost ubytování

Místo výkonu práce: Liberecko

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Významná společnost zabývající se elektro vývojem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ technické vzdělání
Prokazatelná praxe alespoň 3 roky na obdobné pozici nebo v oblasti řízení projektů
Zkušenosti s vedením pracovníků
Komunikativní AJ (každodenní využití)
Výborné organizační, komunikační a argumentační dovednosti
Proaktivitu, kreativitu a schopnost rozvíjet sebe i ostatní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 5 400 pobočiek v 53 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským, českým a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2006/1320/6519 368 )

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1873599  Datum zveřejnění: 19.9.2014