Výpomoc ve skladu - Brigáda

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.12.2014
Mzdové podmínky (brutto)
85 - 85 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro jednoho z našich významných klientů – společnost se sídlem v Pohořelicích (Doprava z Brna ZDARMA) – hledáme vhodné kandidáty na pozici

VÝPOMOC VE SKLADU

Pracovní směny od pondělí do pátku, vhodné i pro studenty dle rozvrhu.

Směny:
06:00 - 14:15
14:15 - 22:30

NÁPLŇ PRÁCE:
• Jednoduché manuální práce ve skladu
• Montáž, kompletace
• Balení
• Manipulace s hotovými výrobky
• Dvousměnný provoz (ranní/odpolední směny)

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO VÁM NABÍZÍME
• Brigáda do konce roku s možností prodloužení
• Příjemné pracovní prostředí
• Nástup IHNED
• Spolehlivost, férový přístup
• Možnost bonusů
• Doprava z Brna zajištěna ZDARMA!!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Významný klient společnost v Pohořelicích.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO OD VÁS OČEKÁVÁME
• Manuální zručnost
• Zájem o dlouhodobou spolupráci (výhled minimálně 2 měsíce)
• Ochota pracovat přesčasy, ochota pracovat ve 2směnném provozu
• Výhodou je praxe na podobné pozici (není podmínkou)
• Zájem o manuální práci
• Základní znalost práce na PC
• Dobrý zdravotní stav, věk nad 18 let
• Zkušenosti a praxe se skenerem výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 1945497  Datum zveřejnění: 17.12.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 85 - 85 Kč/hodina