Výrobní inženýr - Obrábění

Randstad HR Solutions s.r.o.

Slovenská republika, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Spolupráce při návrhu nových technologií, optimalizace stávajících
- Odpovědnost za nastavování procesů vedoucích ke snižování nákladů
- Úzká spolupráce s výrobním oddělením při monitoringu potřeby údržby
- Zodpovědnost za správu technické dokumentace, úpravy technické dokumentace
- Tvorba kusovníků, podílení se na naceňování produktů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce v dynamické společnosti s dlouholetou tradicí
- Osobní i profesní rozvoj
- Zajímavé platové + 3x do roka bonusy
- Dotované obědy
- Kafeterie
- Flexibilní pracovní doba
- Lokalita práce: Brno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání - strojírenství
- AJ na středně pokročilé úrovni – školení, spolupráce s ostatními pobočkami společnosti
- Praxe na obdobné pozici výhodou/ možnost i pro absolventy
- Uživatelská znalost 3D konstrukčního SW
- Ochota se učit

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 1949569  Datum zveřejnění: 5.12.2014