Telesales representative/obchodník po telefonu, fix 20.000 kč - hostivice

Randstad HR Solutions s.r.o.

Praha Hostivice, Praha, Okres Beroun, Okres Kladno, Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• komunikace se stávajícími zákazníky prostřednictvím telefonu - udržování a rozvíjení obchodních vztahů
• kompletní péče o stálé zákazníky, zjišťování jejich spokojenosti
• propagace všech produktových kategorií a služeb společnosti
• spolupráce s obchodníky v terénu a podpora jejich obchodních aktivit
• realizace telefonického průzkumu trhu
• aktivní telesales

Zaměstnanecké výhody, benefity

• nabízíme zajímavou práci ve společnosti s mezinárodním zázemím
• motivující finanční ohodnocení
• možnost profesního a osobního růstu
• aktivní vzdělávání se v obchodních dovednostech po telefonu
• spolupráci s ostatními odděleními
• pracovní pozici vhodnou i pro studenty či absolventy se zájmem o obchod
• zaměstnanecké výhody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Pro našeho klienta, mezinárodní dodavatelskou společnost, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ případně VŠ vzdělání
• komunikační a obchodní dovednosti (aktivní Telesales či Telemarketing výhodou)
• výborné vyjadřovací a prezentační schopnosti
• schopnost naslouchat
• cit pro obchod a aktivní přístup ke svěřeným úkolům

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 1951675  Datum zveřejnění: 10.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 Kč/měsíc