Elektronik/Elektrotechnik v oblasti vývoja

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď, na základe dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výskum, vývoj a zavádzanie nových testovacích zariadení do výrobného procesu
- vytváranie dokumentácie a implementácia do procesu
- inštalácia a údržba hardwaru, softwaru, CAD/PCB, mechaniky
- účasť na inováciách, testovaniach a zlepšovacích návrhoch
- vytváranie kalkulácií
- vyhľadávanie možných alternatív a posudzovanie nových návrhov testovacích zariadení
- vývoj elektroniky a mechatroniky
- účasť na nákupe náhradných dielov

- stabilné pôsobenie v medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé platové ohodnotenie
- možnosť osobného a pracovného rozvoja
- možnosť tréningov a školení
- sociálny balík benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby komponentov pre automobilový a iný priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- ukončené SŠ/VŠ vzdelanie elektrotechnického smeru
- min. 2 roky praxe v oblasti výskumu/vývoja/návrhu/výroby elektroniky
- znalosti a skúsenosti v oblasti Dosiek Plošných Spojov (DPS)
- skúsenosti s designom HW/SW a iných komponentov
- znalosti visual basic, C++, Pascal V5, dBase, mokro procesy
- znalosť procesov testovania a produktovej analýzy
- skúsenosti s testovacími zariadeniami vo výrobnom procese
- "out of box" osobnosť
- záujem o rozvoj v oblasti elektroniky

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1962346  Datum zveřejnění: 12.2.2015