Project leader (class-a surfacing) s AJ/NJ - plat až 70.000,-

Randstad HR Solutions s.r.o.

Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Strakonice, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Třebíč, Okres Cheb, Okres Karlovy Vary, Okres Hradec Králové, Okres Jičín, Okres Rychnov nad Kněžnou, Okres Trutnov, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Ústí nad Orlicí, Okres Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany, Okres Tachov, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Rakovník, Okres Kroměříž, Okres Vsetín, Okres Zlín, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti v oblasti designu?
Vyznáte se v automotive?
Baví Vás koordinovat činnosti?
Chcete pravidelně používat AJ nebo NJ?
Pak hledáme právě Vás!!!

Významná společnost působící v oblasti vývoje v automobilovém průmyslu rozšiřuje svůj tým o zkušené pracovníky/ce na pozici:

PROJECT LEADER (CLASS-A SURFACING) S AJ/NJ - PLAT AŽ 70.000,-

Náplň práce:

• Koordinace prací v týmu (funkčnost povrchových dat ve vztahu ke vzhledu a technice – interiéry vozů)
• Prezentace milníků ve vývoji zákazníkovi
• Účast na veletrzích
• Spolupráce napříč společností
• Reporting vedení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
• Možnost profesního a osobnostního rozvoje
• Velmi zajímavé finanční ohodnocení
• Otevřené, přátelské a neformální kolegy
• Propracovaný systém benefitů a vzdělávání
• Příjemné pracovní prostředí a pomoc při relokaci

Lokalita: Středočeský Kraj

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost působící v oblasti vývoje v automobilovém průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ technického zaměření
• Prokazatelná praxe na pozici konstruktéra
• Zkušenosti v oblasti kooradinace projektů
• Komunikativní znalost AJ nebo NJ (pravidelné využití)
• Znalost ICEM Surf velkou výhodou
• Technické a analytické myšlení, flexibilita a proaktivita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 1972813  Datum zveřejnění: 8.1.2015