Konzultant osobních půjček

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• telefonický kontakt s klienty společnosti
• poskytování informací o osobních půjčkách a o podmínkách žádosti o úvěr
• nabízení produktů klientům a potencionálním zákazníkům společnosti
• telefonický prodej úvěrových produktů
• příprava a sestavování konkrétní nabídky úvěru dle požadavků klienta
• získávání pokladů k uzavření smlouvy o poskytnutí úvěru
• ověřování úplnosti a správnosti údajů a podkladů k úvěru získaných od klienta
• aktualizace a ověřování dat
• poskytování administrativní podpory oddělení osobních půjček

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny
• Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku (s předpokladem přechodu na dobu neurčitou)
• Perspektivní, zajímavou a motivující práci na dobu určitou
• Výraznou podporu profesního růstu a seberealizace
• Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv, osobní přístup
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Bohatý program zaměstnaneckých benefitů:
• - Týden dovolené navíc
• - Příspěvek na stravování
• - Příspěvek na volnočasové aktivity
• - Příspěvek na penzijní a životní pojištění
• - Příspěvek na dovolenou
• - Příspěvky na osobní rozvoj

Informace o náboru

Jste komunikativní a ambiciózní?

Hledáte práci, která Vám dá možnost projevit obchodního ducha a proklientský přístup, který se ve Vás skrývá, a to bez dlouhodobé praxe?

Jestli je Vaše odpověď ano, právě jste ji našli. Nastartujte svoji karieru v bankovnictví.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

Pro našeho klienta, mezinárodní moderní bankovní instituci, hledáme vhodné kandidáty na pozici: KONZULTANT OSOBNÍCH PŮJČEK

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání
• obchodní talent – schopnost získat klienta a prodat
• dobré komunikační schopnosti
• umění zaujmout, navázat pozitivní vztah s klientem
• reprezentativní vzhled a příjemné vystupování
• vysoké pracovní nasazení
• schopnost navrhovat nová řešení dle individuálních požadavků a možností klienta

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 1986700  Datum zveřejnění: 21.1.2015