Business developer pre SR, miesto pôsobenia: Bulharsko

Randstad HR Solutions s.r.o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
01.04.2015
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 900 EUR/mesiac, ubytovanie hradené zamestnávateľom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovávanie emailov od zákazníkov, poskytovanie informácií o produktoch
- Podpora pri PR a marketingových aktivitách
- Spravovanie účtov klientov
- Spolupráca na vývoji produktu

- Zamestnanie v rapídne sa rozrastajúcej spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania
- Príležitosť zamestnanie v zahraničí v mladom, medzinárodnom tíme
- Využitie anglického jazyka na dennej báze
- Preplatenie ubytovania, 2x za rok spiatočná letenka do rodnej krajiny, ročný bonus, certifikácia CFA

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Mojím klientom je medzinárodná spoločnosť, prvý veľkoobchodný broker pre súkromných investorov, ktorý sprostredkováva prístup cez online investičnú platformu na burzy po celom svete. V súčasnej chvíli hľadá posilu do tímu "business development", ktorý sídli v Sofii a bude zodpovedný za rozvoj trhu na slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bankovníctvo, peňažníctvo, financie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme personálno-poradenská a vzdelávacia spoločnosť. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín. Sme členom skupiny Randstad, ktorá je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 5 400 pobočiek v 53 krajinách sveta.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (9253/2004 - OSS 19/2004 )

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2019758  Datum zveřejnění: 19.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 900 - 900 EUR/mesiac, ubytovanie hradené zamestnávateľom