Montážní pracovník, 13500 - 17000 Kč/měsíc plus bonusy

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2015
Mzdové podmínky (brutto)
13500 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta sídlícího v Brně hledáme vhodné kandidáty na pozici:

MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK

Nástup možný ihned

Směny
2směnný režim (ranní, odpolední) - 06:00-14:15, 14:15-22:30
nepřetržitý režim (ranní, noční) - 06:00-18:00, 18:00-06:00

NÁPLŇ PRÁCE:
* kompletace plastových výrobků
* vizuální kontrola
* různé manuální práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME?
* mzda: 13500 Kč/měsíčně
* variabilní složka mzdy až 20%
* příplatky dle ZP
* stravenky
* možnost dlouhodobé spolupráce
* práci na hlavní pracovní poměr

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
* manuální zručnost
* spolehlivost
* ochotu pracovat na směny - dvousměnný provoz nebo nepřetržitý provoz
* nástup možný ihned (dle dohody)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2065869  Datum zveřejnění: 28.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 13500 - 17000 Kč/měsíc