Lead konstruktér

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-odborné a projektové řízení konstrukčních projektů
-vedení a rozšíření interního týmu
-vytváření a udržování databáze dodavatelů
-prezentace plánů a výsledků
-komunikace s dodavateli
-komunikace se zákazníky, specifikace jejich požadavků

Zaměstnanecké výhody, benefity

zajímavou a obsahově bohatou práci s možností podílet se na
vývoji špičkových produktů
-prostor pro realizaci vlastních nápadů, důvěru a samostatnost
-možnost dalšího rozvoje
-prostředí prosperující a stabilní české firmy s unikátní firemní
kulturou
-výborný kolektiv
-finanční podíl na úspěchu firmy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Přední evropská firma zabývající se vývojem a
výrobou produktů z oblasti ICT a fyzické bezpečnosti

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Pro/ENGINEER - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-VŠ vzdělání technického směru - ideálně strojírenství
-zkušenost na obdobné pozici
-schopnost efektivně vést sebe i tým kolegů, znalost
projektového řízení
-praxe s CAD systémy, znalost Creo výhodou
-schopnost otevřené komunikace s interním i externím
zákazníkem, aktivní přístup k hledání řešení
-výbornou znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
-zájem o moderní technologie výroby výhodou
-zralá a zodpovědná osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2116435  Datum zveřejnění: 21.5.2015