Manažer kvality After Market

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce je zajištění systému kvality pro After Marketovou výrobu zahrnující zavedení vhodných systémů a technologií, plán dlouhodobé strategie se zohledněním kvality, řízení změn a nových investic, zlepšování výroby. Součástí je také vedení oddělení kvality výroby After Market.

Napřímo budete komunikovat s distribučními centry a lokálními prodejními zástupci pro Evropu. V kompetenci budete mít také reklamace- jejich analýzu a navržení řešení problému. V neposlední řadě do Vaší kompetence bude spadat komunikace s dodavateli a jejich akvizice.

Nutností je komunikativní znalost anglického jazyka, německý jazyk je výhodou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí silné nadnárodní společnosti
- Pestrou nabídku benefitů
- Odpovídající platové ohodnocení
- Možnost vzdělávání a profesního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naším klientem je přední výrobní společnost pro automobilový průmysl celosvětově zastoupená 40 výrobními závody. V rámci ČR se specializuje na výfukové systémy a katalyzátory.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ ideálně technického směru
- Min. 4 roky zkušeností na obdobné pozici
- Znalost standardů kvality TS a ENV
- Výborná znalost AJ
- Osobnost komunikativní a organizačně schopnou
- Zaměření na cíl a zlepšování procesů
- Prozákaznický přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2156708  Datum zveřejnění: 25.6.2015