Projektant/ka

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Opravdu zajímavá příležitost pro absolventy i zkušené odborníky v elektrotechnickém oboru. Naším klientem je mezinárodní společnost v oblasti automatizace a telekomunikace se sídlem v Ústí nad Orlicí.

Náplní Vaší práce bude:

-samostatně a v souladu s platnými normami řešit komplexní projektové dokumentace systému měření a regulace a projektové dokumentace elektro zařízení, zodpovídat za jejich správnost
-samostatně vypracovávat nabídkové a realizační rozpočty
-samostatně řešit technické detaily projektů se zákazníkem
-organizovat komise nutné k získání dokladů přikládaných k projektovým dokumentacím

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?

- zázemí stabilní a prosperující firmy
- motivující finanční ohodnocení - základní mzda + výkonnostní odměny dle dosažených výsledků
- možnost kariérního i odborného růstu
- příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké výhody (stravenky, očkování, příspěvky k životnímu a pracovnímu výročí, atd.)
- mobilní telefon, notebook, služební automobil
- možnost homeoffice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Úspěšná zahraniční společnost, zabývající se prodejem komplexních inženýrských služeb pro procesní automatizaci

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Profil ideálního kandidáta:

- SŠ, VŠ elektrotechnického směru
- praxe v programech CAD a CAE
- praxe v projektování a zkušenost s ASŘ vítána
- řidičský průkaz sk. B
- ochotu cestovat
- znalost anglického či jiného cizího jazyka výhodou
- vyhl. č.50/78 sb. § 6, 10 výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2169856  Datum zveřejnění: 5.8.2015