Obchodní zástupce (strojírenství)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude zejména péče o firemní zákazníky, akvizice nových zákazníků ve Vám svěřené oblasti. V neposlední řadě budete působit jako poradce pro zákazníky v technické oblasti, zejména při výběru produktů. Součástí náplně práce je také aktivní nabídka a prodej produktů společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost seberealizace, pracovní volnost
- důkladné zaškolení pod vedením zkušeného senior obchodníka
- práci na bázi home office
- zajímavé bonusové schéma závislé na výkonu
- práci na HPP

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mým klientem je společnost, která je jedničkou na trhu v oblasti dodávky obalových materiálů.

V současné době tato společnost rozšiřuje své řady a zkušené OBCHODNÍ ZÁSTUPCE VE STROJÍRENSTVÍ.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ - technické zaměření
- výborné komunikační a prodejní dovednosti
- prezentační schopnosti
- řidičský průkaz B
- místo výkonu práce - Plzeňský kraj NEBO Královohradecký

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2188952  Datum zveřejnění: 20.7.2015