Helpdesk s AJ+NJ, 35.-40.000 CZK!

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35.000 - 40.000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- technická podpora
- IT helpdesk
- 1st level support
- administrativa
- komunikace v anglickém a německém jazyce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příjemné prostředí mezinárodní společnosti
- výborná dostupnost, Praha 4 - Budějovická
- školení, certifikace
- zajímavé platové ohodnocení

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši žádost, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Nezávislá kontrolní instituce v různých oblastech kvality.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SŠ vzdělání s maturitou
- pokročilá znalost anglického a německého jazyka podmínkou
- zaměření na IT (studium, praxe, znalost)
- min. 1 rok zkušenost na obdobné pozici
- zkušenost v zákaznickém servisu výhodou
- prozákaznický přístup, pečlivost, zodpovědnost, dobré organizační a komunikační schopnosti, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2233542  Datum zveřejnění: 24.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000 - 40.000 Kč/měsíc