PHP Programátor

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Moravskoslezský kraj
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Termín nástupu
Možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Dle zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Návrh a programování webových aplikací, e-shopů, stránek
* Komunikace se zákazníky, analýza jejich požadavků
* Řešení specifikací
* Zabezpečování bezproblémového chodu systému
* Práce v projektových týmech

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Možnost profesního růstu a vývoje, přátelské pracovní prostředí,
* Motivující platové ohodnocení
* Práce na různorodých projektech
* 25 dní volna, bonusy, benefity, možnost částečného homeoffice, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

IT společnost střední velikosti hledá do svého týmu posily.
Nabízí příjemné pracovní prostředí, přátelskou atmosféru, možnost Vaše znalosti a zkušenosti neustále rozvíjet.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
PHP - Pokročilý
Java - Základy
C# - Základy
C++ - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Týmový hráč, flexibilita, drive, motivace k práci, vstřícnost, loajalita, pozitivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2270811  Datum zveřejnění: 9.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dle zkušeností