Compensation&Benefit Specialista/Senior

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Věnujete se ve své firmě hodnocení a odměňování zaměstnanců a toužíte po rozšíření kompetencí, kariérním posunu a poznání nového firemního prostředí? Pak je tato nabídka přímo pro Vás.

* Návrh a tvorba systému benefitů, zásad mzdové politiky a interních postupů v oblasti systémů odměňování
* Podpora managementu v C&B oblasti
* Zajištění správného hodnocení pracovních míst, jejich popis a zařazení v mzdové struktuře, dohled nad organizačními strukturami
* Sledování efektivity C&B programů a návrhy změn na snížení nákladů
* Příprava podkladů a účast na jednáních s odbory.
* Vedení mzdových průzkumů
* HR reporting.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zázemí a know – how silné mezinárodní skupiny.
* Přístup k nejnovějším technologiím.
* Příležitost pro rozvoj a kariérový růst.
* Motivující finanční ohodnocení a široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravné, pružná pracovní doba, závodní stravování, atd.).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost, která je ve svém oboru předním hráčem na trhu, nabízí silné a inovativní zázemí s velkými možnostmi kariérního rozvoje.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Personalistika - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání (ekonomický, technický směr výhodou).
* Velmi dobré analytické dovednosti.
* Minimálně 2 roky zkušenosti s C&B agendou v mezinárodní společnosti.
Pokročilá znalost angličtiny.
* Znalost MS Office (MS Excel pokročilý uživatel) a Lotus Notes.
* Komunikační a prezentační dovednosti.
* Znalost SAP výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2303904  Datum zveřejnění: 29.2.2016