Pokladní do kantýny

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Kopřivnice, Průmyslový park 302, Okres Nový Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zúčtování jídel a nápojů v programu
* Doplňování jídel a zboží v kantýně
* Péče o svěřené finanční prostředky
* Péče o zboží, noviny a časopisy, příprava remitendy

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Výdělek až 18 000 Kč
* Příplatky za noční směny, práci o víkendech (40%) a st. svátcích (100%)
* Svozová doprava a ubytování ZDARMA
* 13. plat vyplácený před Vánoci a dovolenou, podíl na hospodářském výsledku v závislosti na odpracovaných měsících v roce
* Dotované obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát)
* Našim zaměstnancům nabízíme celou řadu benefitů
* Práce v čistém prostředí v moderní výrobní hale a přátelském kolektivu

Informace o náboru

Chce vědět více o společnosti Brose, jak vypadá firma a její prostory? Klikněte na následující odkaz:

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Brose dodává okolo 80 automobilovým značkám a přes 30 subdodavatelům. V ČR působí Brose od roku 2003 v závodech v Kopřivnici a v Rožnově pod Radhoštěm.

K předním zákazníkům patří Audi, BMW, Continental, Daimler, Fiat, Ford, Hyundai, Mercedes-Benz, Volvo aj.

V každém 3. autě vyrobeném na světě najdete alespoň 1 díl vyrobený v závodech Brose. Více než 100 let zvyšují výrobky Brose komfort a bezpečnost automobilů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Prodavačka

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SOU v oblasti prodavačka
* Praxe v oboru
* Příjemné vystupování, asertivní chování k zákazníkům
* Vysoké pracovní nasazení pod tlakem
* Spolehlivost, pečlivost
* Ochota pracovat ve 3-směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2304526  Datum zveřejnění: 4.1.2016