Senior účetní (Ekonom) - Helios

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* celkové řízení finanční účtárny – úzká spolupráce s finančním ředitelem
* komplexní zpracování účetních případů
* zpracování podkladů pro finanční reporting
* zpracování podkladů měsíční a roční účetní uzávěrky
* zodpovědnost za daňová přiznání – DPH a Daň z příjmu právnických osob
* komunikace s příslušnými úřady
* zpracovávání faktur
* zpracování podkladů k Auditu společnosti
* metodické vedení účtování hmotného majetku
* účtování platů a mezd
* komunikace s kolegy v zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

* příspěvek na penzijní pojištění a životní pojištění
* zvýhodněné volání
* příspěvky na stravování
* flexibilní pracovní dobu
* firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní firma z oblasti auto-průmyslu .

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
* praxi minimálně 3 roky
* AJ na středně pokročilé úrovni, ostatní jazyky výhodou
* dobrou znalost MS Office
* organizační schopnosti, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2342388  Datum zveřejnění: 26.11.2015