Seřizovač

Randstad HR Solutions s.r.o.

Průmyslový park 302, 742 21 Kopřivnice, Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 odborné vedení operátorů a zaškolování nových operátorů
 dodržování předpisů - BOZP, požární ochrany, zákoníku práce a vnitřních předpisů, či směrnic Brose
 sledování a evidence výrobních ukazatelů včetně předávání směny (počet vyrobených kusů, využitelnost zařízení, interní výpadky, zmetkovitost, výkaz práce, apod.)
 oprava, údržba, kontrola, přestavení a seřízení výrobních zařízení
 uvolnění výrobní linky (kontrolní měření, ověření funkčnosti stanic kontrolními vzorky, evidence o stavu zkoušky, apod).
* spolupráce při řešení kvalitativních problémů (zákaznická reklamace, interní výpadky)
 práce se SAPEM – výrobní plán, kusovník, objednání materiálu
příprava materiálu a balení pro výrobu, manipulace s materiálem
 provádění fyzické inventury materiálů

Zaměstnanecké výhody, benefity

 Nástupní mzda 19 775 Kč
 Pracovní smlouva na 1 rok (hlavní pracovní poměr)
 Možnost přesčasů
 Dotované obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát)
 13-tý plat, podíl na hospodářském výsledku
 Další benefity (rehabilitace zdarma, možnost využití firemní školky, péče o zdraví, sportovní aktivity)
 Ubytování zdarma
 Svozová doprava zdarma
 Po 6 měsících možnost převodu do kmenového stavu Brose

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Brose dodává okolo 80 automobilovým značkám a přes 30 subdodavatelům. V ČR působí Brose od roku 2003 v závodech v Kopřivnici a v Rožnově pod Radhoštěm.

K předním zákazníkům patří Audi, BMW, Continental, Daimler, Fiat, Ford, Hyundai, Mercedes-Benz, Volvo aj.

V každém 3. autě vyrobeném na světě najdete alespoň 1 díl vyrobený v závodech Brose. Více než 100 let zvyšují výrobky Brose komfort a bezpečnost automobilů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme motivované pracovníky, kteří jsou manuálně zruční a chtějí být za svou práci patřičně oceněni. Práce je vhodná pro lidi, kteří znají benefity práce pro německou společnost a chtějí vyrábět komponenty pro lídry v automobilovém průmyslu.
Důležitý je výborný fyzický a zdravotní stav.
Pracuje se ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu.
Předchozí zkušenosti z automotive nebo s prací na montážní lince výhodou, nikoliv však podmínkou.
Minimální vzdělání - ZŠ (SOŠ/SOU, výuční list výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2345605  Datum zveřejnění: 4.1.2016