Asistent/ka HR oddělení s aj a NJ - 28 - 35 000 CZK

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- administrativní podpora
- emailová a telefonická komunikace v AJ a NJ
- vkládání dat do PC
- zajištění benefitů pro zaměstnance
- pomoc s organizací školení a teambuildingů
- ad hoc úkoly

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí prestižní mezinárodní společnosti
- denní využití cizích jazyků
- nadstandardní platové ohodnocení
- benefity
- možnost kariérního posunu
- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní společnost se sídlem v Praze.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. 1 rok zkušenosti v oblasti administrativy
- pokročilá znalost AJ i NJ (oba jazyky budou aktivně využívány)
- uživatelská znalost MS Office
- dobré komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, loajalita
- možnost nástupu co nejdříve

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2347997  Datum zveřejnění: 1.12.2015