Speditér/ka - Vysoké Mýto

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktivní vyhledávání zakázek
Vytváření cenových nabídek
Zajištění obchodních případů od přijetí zakázky až po její finální doručení zákazníkovi
Administrativní činnost související s přepravami (objednávky, fakturace atd.)
Denní komunikace s řidiči
Denní komunikace a spolupráce s kolegy a partnery v zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Hlavní pracovní poměr v prostředí mezinárodní společnosti
Zodpovědnou práci s možností osobního rozvoje
Motivační mzdové ohodnocení (fixní mzda + čtvrtletní bonus)
Zaměstnanecké benefity odpovídající pozici (stravenky, 5 dnů dovolené navíc, zdravotní program..)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Jako jeden z předních poskytovatelů logistických služeb v České republice náš klient nabízí
pro své zákazníky optimalizaci komplexního logistického řetězce - přes skladování
a kompletaci zboží až po distribuci konečným příjemcům včetně zpětné logistiky.

Máte zkušenosti s logistikou? Jste organizačně nadaný, komunikativní a mluvíte anglicky? Pak je tato nabídka Vám "ušitá" na míru.

Do svého týmu hledáme vhodného kolegu na pozici: Speditér/ka

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

doprava, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ukončené SŠ vzdělání s maturitou (ideálně dopravního, logistického nebo obchodního zaměření)
Praxe min. 1 rok na obdobné pozici podmínkou
Výborné komunikační schopnosti
Schopnost analytického myšlení
PC pokročilá dovednost (MS Office/Excel, spediční programy RaalTrans, Timocom)
Komunikativní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
Řidičský průkaz skup. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2360423  Datum zveřejnění: 4.3.2016