SAP specialista

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zastřešení a koordinace české části implementace v součinnosti s implementačním týmem v zahraničí
* spolupráce s vedením firmy na plánování a řízení projektu (termíny, milníky, zdroje)
* příprava a zpracování workshopů a meetingy
* tvorba tréningových dat a dokumentace
* školení uživatelů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práce pro mezinárodní stabilní společnost
* Odpovídající a motivující platové ohodnocení + další zaměstnanecké benefity
* výuka jazyků
* příplatek na dopravu
* Možnost zahraničních služebních cest
* Umožnění profesního i osobnostního rozvoje
* Příjemné pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Máte zkušenosti s implementací ERP systému a rádi byste byli součásti nového projektu? Pak neváhejte a přihlašte se!

Pro mezinárodní strojírenskou společnost se sídlem v Hranicích hledáme kandidáty na pozici SAP specialisty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* zkušenosti s SAP
* znalost výrobních procesů v návaznosti na ERP
* zkušenost s ERP systémy ve výrobní firmě, znalost problematiky plánování strojírenské malosériové výroby
* znalost ERP, PP, WMS, PLM
* anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2397931  Datum zveřejnění: 18.1.2016