Materiálový disponent (výroba) s AJ a NJ

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Okres Žďár nad Sázavou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete zodpovídat za veškerý tok materiálů od dodavatele do výroby a v rámci interní logistiky.
Budete komunikovat s dodavateli i s vedením společnosti.
· zabezpečit proces objednávání vstupních kompenentů pro výrobu
· optimalizovat skladové zásoby
· objednávat materiál
· komunikovat s oddělením nákupu, podílet se na výběru dodavatelů
· denně komunikovat s dodavateli
· pracovat s logistickými dokumenty a výrobní dokumentací
· reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

· zajímavé a motivující finanční ohodnocení
· práci ve stabilní mezinárodní společnosti
· pružnou pracovní dobu
· řadu firemních benefitů
· možnost kariérního postupu
· možnost denní komunikace v němčině a angličtině

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Stabilní mezinárodní výrobní společnost, působící v oblasti výroby, hledá ve středočeském kraji vhodného uchazeče na pozici materiálového disponenta se znalostí anglického a německého jazyka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· min. SŠ vzdělání - ideálně technického směru
· praxi na obdobné pozici min. 1 rok
· zkušenosti z oblasti nákupu, logistiky nebo výroby výhodou
· AJ pokročilá znalost, NJ pokročilá znalost
· pokročilá znalost MS Office
· znalost SAP výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2409398  Datum zveřejnění: 25.1.2016