DWH consultant senior/junior

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Návrh, rozvoj a údržba datových skladů na platformách Oracle, MS SQL Server
• Analýza technologických a business požadavků, návrh řešení a jeho realizace
• Spolupráce na tvorbě datových modelů
• Zpracování dat a příprava reportů
• Spolupráce na návrhu architektury systémů, jejich úpravy a podpora provozu
• Příprava a tvorba dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce v mezinárodní konzultační společnosti, která propojuje svět businessu a technologického poradenství
Zajímavá a náročná práce na projektech pro významné klienty
Přístup ke špičkovým a moderním technologiím, zázemí skutečných profesionálů
Unikátní možnost profesního i mezioborového růstu
Dobré finanční ohodnocení sestávající z fixní části a odměn v závislosti na realizovaných projektech
Mobilní telefon a notebook jsou samozřejmostí
Certifikovaná odborná a soft skills školení, jazykové kurzy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Posilujeme stávající týmy u našeho zákazníka o juniorní i seniorní konzultanty.
Absolvent zpočátku pracuje pod dozorem Senior konzultanta, dostává potřebný trénink a je zodpovědný za zvyšování své kvalifikace a rozvoj pro postup na vyšší pozici.
Senior je zodpovědný za celkové řešení v rámci jemu svěřenému týmu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Znalost relačních databází
• Alespoň základní znalost tvorby databázových modelů
• Znalost SQL jazyka (především T-SQL nebo PL/SQL, případně další varianty)
• Ochotu učit se nové postupy a technologie
• Schopnost samostatně hledat řešení, vstřebávat a používat nové techniky
• Dobré prezentační a komunikační dovednosti
• Znalost AJ

VÝHODOU

Základní znalost objektového programování, analýza a návrh aplikací
Znalost DWH přístupů k databázím a architektury datových skladů
Zkušenosti s návrhem ELT transformací (Integration services, Informatica, ODI)
Znalost MS Analysis Services (OLAP) a MDX scriptů
Zkušenosti s analytickými a reportovacími nástroji (Oracle BI, Tableu, Qlik, MicroStrategy, Reporting Services, …)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2416268  Datum zveřejnění: 30.4.2017