Oblastní manažer – Olomoucko

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vytváření strategických plánů oblasti
• Plnění stanovených cílů
• Zajišťování péče o klíčové zákazníky s cílem optimalizovat obchodní partnerství
• Identifikace příležitostí v rámci maloobchodních strategií
• Systematické monitorování trhu a zpracovávání informací
• Vedení, rozvoj a motivace týmu obchodních zástupců a výkonných pracovníků v dané oblasti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Atraktivní práci v dynamickém a rozmanitém prostředí mezinárodní společnosti
• Možnost osobnostního a profesního rozvoje
• Motivující finanční ohodnocení
• Benefity (týden dovolené navíc, kompenzace během nemoci, příspěvek na letní a zimní dovolenou, životní a úrazové pojištění a další)
• Práce na plný úvazek
• Služební vozidlo i k soukromým účelům

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Silná nadnárodní korporace

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

FMCG

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně SŠ vzdělání
• Aktivní angličtina, slovem i písmem – středně pokročilá úroveň
• Praxe v FMCG PODMÍNKOU
• Praxe s vedení obchodního týmu
• Manažerské dovednosti, dynamický, pozitivní a motivační přístup k plnění úkolů
• Tah na branku a aktivní přístup k práci
• Vůdčí osobnost s pozitivním myšlením, empatií a schopností naslouchat
• Sk. B – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2421862  Datum zveřejnění: 3.2.2016