Finanční ředitel/ka - nástup březen/duben2016

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj, Středočeský kraj, Okres Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Finanční řízení společnosti včetně sestavování plánů

- Reportování mateřské společnosti

- Vedení účetního oddělení a zajištění daňové agendy

- Tvorba cen

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí stabilní společnosti

- Odpovídající platové ohodnocení

- Zaměstnanecké benefity

- Nástup dle domluvy

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?
Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.
Jakmile dostanu Vaši žádost, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.
V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.
Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost se sídlem v LIBERCI.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ

- Praxe v oboru

- Znalost české účetní a dańové legislativy

- Orientace v IFRS

- Plynná angličtina

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2430476  Datum zveřejnění: 10.2.2016