Quality Administrator

Randstad HR Solutions s.r.o.

Kraj Vysočina, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- sledování a vyhodnocování kvality nakupovaných materiálů
- koordinace aktivit souvisejících s reklamačním řízením
- sledování a vyhodnocování nápravných opatření u dodavatelů
- pravidelné hodnocení dodavatelů
- denní komunikace s dodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

- ohodnocení odpovídající pozici
- smlouva na dobu neurčitou!
- kariérní postup
- vstupní zaškolení a následný profesní rozvoj
- zaměstnanecké benefity (stravenky, flexi pasy, příspěvky na penzijní připojištění, pracovní jubilea, pravidelné firemní akce)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- anglický jazyk: denní komunikace
- zkušenost s kvalitou ve výrobní společnosti
- znalost základních nástrojů kvality
- schopnost týmové spolupráce
- zkušenost se systémem SAP výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2474355  Datum zveřejnění: 20.5.2016