Procesní technik

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- technická podpora výroby a přímá spolupráce s procesními inženýry při řešení každodenní operativy
- pravidelná údržba a nastavení testovacích zařízení antén
- řešení vzniklých problémů
- vypracování pracovních instrukcí pro testery
- analýza dat z výstupů výrobních linek a reakce na jejich trendy na denní bázi
- spolupráce na zlepšování technologických procesů ve výrobě
- spolupráce s procesními inženýry na zavádění nových produktů do výroby a podílení se na bezproblémovém průběhu standardní výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- měsíční a čtvrtletní docházkový bonus
- věrnostní bonus
- příspěvek na závodní stravování
- zajímavé a stabilní finanční ohodnocení
- dopravu v rámci Brna do závodu zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimálně střední odborné vzdělání bez maturity
- znalost čtení výkresové dokumentace
- schopnost poskytnout konstruktivní návrhy k případným existujícím problémům ve výrobě a přicházet se zlepšeními
- znalost MS Office (Excel, Word, apod.)
- SAP výhodou

- ochota pracovat v NEPŘETRŽITÉM PROVOZU!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2482082  Datum zveřejnění: 30.6.2016