Dispečer

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Primární komunikace s přepravními společnostmi
Pravidelná komunikace se zákazníky
Příprava a evidence objednávek k jednotlivým přepravám
Související administrativa
Plánování jednotlivých přeprav s ohledem na efektivnost a vytíženost vozů
Sledování a reporting průběhu přeprav

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nástup možný ihned!
Řada benefitů jako: stravenky, benefit body, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

řada benefitů jako: stravenky, benefit body, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vzdělání SŠ/VŠ v dopravě a logistice
Prokazatelné zkušenosti s plánováním vnitrostátní sběrné služby
Dobré komunikativní a organizační schopnosti
Důslednost, pečlivost a týmová spolupráce
Práce na PC: MS Office (Word, Excel), Internet

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2513532  Datum zveřejnění: 12.7.2016