Koordinátor výrobní logistiky

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj, Okres Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovídá za udržování a uvolňování plánu výroby v systému SAP

Spolupracuje s týmem výrobního celku na optimalizaci plánu výroby

Zodpovídá za zajištění dodávek vstupního výrobního materiálu od dodavatelů,
objednávání přepravy, optimalizaci skladových zásob a přepravních nákladů.

Zodpovídá za plnění a neustálé zlepšování klíčových ukazatelů logistiky –
dodávkové přesnosti, skluzů, logistických nákladů, obrátky zásob.

Spolupracuje s ostatními odděleními na náběhu nových výrob, dodavatelů, změn v logistickém řetězci a na optimalizaci logistických procesů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí silné nadnárodní společnosti
Práci v dobrém kolektivu
Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
Zaměstnanecké výhody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Náš stabilní klient je předním světovým dodavatelem brzdových systémů pro kolejová a užitková vozidla. Jako technologický průkopník se podnik již více než 100 let zabývá rozvojem, výrobou a distribucí nejmodernějších brzdových systémů. Mezi další řadu výrobků patří dveřní systémy pro kolejová vozidla a torzní tlumiče kmitů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Logistika, výroba, automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SAP - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ vzdělání

Praxe na obdobné pozici v rámci automotive výhodou

Znalost systému SAP výhodou

Znalost anglického jazyka (znalost německého jazyka výhodou)

Znalost logistických a analytických metod a procesů výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2519074  Datum zveřejnění: 15.4.2016