AR / cash collection with ENG + French/ Spanish/ Italian

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- ensure timely collection of outstanding receivables
- operational credit management
- credit and collection transactions
- customer service
- reporting
- create and maintain credit master data

Zaměstnanecké výhody, benefity

- possibility to work for one of the most successful company in the world
- attractive salary
- really friendly environment
- wide range of benefits
- possibility to start in Septembre 2016

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

One of the most successful company in the world.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Italský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- advanced level of English and French/ Italian or Spanish
- min 2 years experience with similar position¨
- good communication skills, responsibility, team player
- knowledge of SAP big advantage
- possibility to start in Septembre

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2521781  Datum zveřejnění: 20.5.2016