Supervisor výrobní linky

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zodpovědnost za výrobní linku a bezvadný chod strojních zařízení (v kooperaci se strojníky)
• Kontrola denní výroby, zlepšování efektivity, minimalizace prostojů
• Zaškolení a dohled nad operátory na lince, jejich motivace, kontrola docházky
• Dodržování čistoty na pracovišti
• Analýzy poruch a nápravná opatření
• Reporting řediteli závodu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Velmi dobré platové ohodnocení, bonusy dle výkonu (KPI´s)
• Jednosměnný provoz, THP pozice
• Závodní stravování
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na dopravu
• Výhodný mobilní tarif po zkušební době
• Kurzy školení
• Vysoká míra zodpovědnosti a samostatnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Tradiční a stabilní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání – technický obor, strojírenství, procesní inženýrství
• Zkušenosti jako vedoucí výrobní linky, velké plus je zkušenost v údržbě strojních zařízení
• Min. 2 roky praxe na obdobné pozice ve výrobním závodě
• Zcela samostatná osobnost
• Schopnost motivovat své podřízené
• Teamový člověk
• Velký zápal pro výrobu a chuť řídit, koordinovat výrobní procesy a dále se profesně rozvíjet

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2523769  Datum zveřejnění: 19.4.2016