Procesní inženýr

Randstad HR Solutions s.r.o.

Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Praha - východ, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Hodnocení stavu a funkci procesů a aparátů stávající výrobní technologie
• Návrh k inovaci nevyhovujícího nebo zastaralého výrobního úseku
• Analýza pracovních cyklů
• Optimalizace výroby a materiálových toků
• Účast na aplikaci výsledků výzkumů a vývoje do praxe
• Kontrola úspěšnosti zavedených opatření

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Adekvátní finanční ohodnocení- bonusový program, 13. plat
• Bohatý benefitní program
• Práci v prosperující firmě

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském směru-zámečnické práce, svařování, obrábění
• Praxe v oboru
• Znalost práce s výkresovou dokumentací
• Znalost práce s PC
• Samostatnost, flexibilitu
• Dobrý zdravotní stav
• Komunikativní znalost AJ nebo NJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2532654  Datum zveřejnění: 28.6.2016