Projektový vedoucí

Randstad HR Solutions s.r.o.

Okres Mladá Boleslav, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Koordinuje plánování nových projektů nebo transferů dle PMS (Program Management System) a pravidel. Je centrálním spojením mezi závodem a projektovými týmy jiných závodů
• Definuje a koordinuje náběh výroby v závodě v týmu každého projektu (kontakt s jednou osobou z logistiky, kvality, technologie, výroby, údržby a personálního oddělení)
• Organizuje týdenní schůzky pro aktuální sledování náběhu/přípravy změn s týmem
• Podporuje výrobní pracovníky a sbírá informace z výroby důležité pro výrobky, výrobní proces (FMEA), kapacitu robotů, důležité investice aj.
• HSE a QSE do projektu
• Zabezpečuje splnění termínů dodávek nakupovaných dílů a předsériových dílů, potřebného nářadí a zařízení ve spolupráci s týmem PPTL
• Koordinuje nastavení procesu s technologií a nastavení supply chan s logistikou
• Podporuje výrobu při náběhu nového projektu a přispívá k optimalizaci procesu a produktu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti
• Práci v mladém kolektivu
• Zajímavou a různorodou práci s možností dalšího rozvoje
• Po odpracovaném roce týden dovolené navíc
• Bonusový program pro zaměstnance
• Stravování v závodě

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ technického směru, znalost svařování výhodou
• Zkušenost v automobilovém průmyslu na obdobné pozici 3 roky
• Znalost angličtiny podmínkou
• Dynamická a koordinačně schopná osobnost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2532668  Datum zveřejnění: 21.6.2016