Vedoucí štíhlé výroby

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 Podílení se na zavádění a rozvoji KPS (Knorr-Bremse Production System - neustálé zlepšování ve výrobě)

 Řízení a koordinace projektů se zaměřením na úspory

 Účast na tvorbě závodového layoutu

 Obousměrná komunikace napříč celým koncernem

 Organizování a moderování workshopů orientovaných na zlepšování procesů

 Provádění školení zaměstnanců na všech úrovních (v českém jazyce) a školení pro zahraniční lokace (v anglickém jazyce)

 Reprezentování naší lokality v mezinárodním prostředí

 Vedení a rozvoj týmu

 Odpovědnost za pravidelný reporting statusu všech projektů

 Přímý reporting Technickému řediteli společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

 Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti

 Práci v příjemném kolektivu

 Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

 Zaměstnanecké výhody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro naši společnost v Liberci, která v obchodním roce 2014 dosáhla s více jak 400 zaměstnanci obratu téměř 1,7 miliardy Kč, hledáme spolupracovníka na pozici Vedoucího štíhlé výroby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ technického zaměření s praxí min. 2 roky v automobilovém průmyslu/SŠ technického zaměření s praxí 3-5 let v automobilovém průmyslu

 Pokročilá znalost principů a metodik štíhlé výroby

 Zkušenost s vedením lidí

 Plynulá znalost AJ slovem i písmem (znalost NJ výhodou)

 Znalost práce na PC - MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2544822  Datum zveřejnění: 15.6.2016