Operátor výroby - Kadaň - Adaptační bonus 3000,--Kč!

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Tušimice 15, Ústecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
14 000 hrubého

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manuální práce ve výrobě ( kompletace výrobků)
- pohledová a hmatová kontrola
- balení hotových výrobků
- práce ve stoje, na směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

možnost dlouhodobé spolupráce na HPP
platové ohodnocení od 14 000,-Kč/měs + 500,- unišek
+ bonus za kvalitu
+ bonus za flexibilitu
+ příplatek za práci v odpolední směně 5,--Kč/hod
+ příplatek za práci přesčas ve všední den 25%
+ příplatek za práci přesčas o víkendu 40%
+ jednorázový adaptační bonus 3000,--Kč ( v případě 3 měsíční 100% docházky)
+ týden dovolené navíc
+ stravenky v hodnotě 80,--Kč ( za každou odpracovanou směnu)
+ dotovaná firemní doprava (Klášterec nad Ohří, Kadaň, Chomutov, Jirkov a okolí)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Hledáte manuální práci ve výrobě, jste spolehlivý, máte smysl pro zodpovědnost? Nyní hledáme právě Vás! Jsme mezinárodní společnost zabývající se výrobou stínící techniky se sídlem v Kadani a nyní hledáme nové kolegy na pozice operátor výroby!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

operátor výroby

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SOU vzdělání
- manuální zručnost, dobrý zrak
- schopnost práce na směny (Ranní, Odpolední)
- spolehlivost, trestní bezúhonnost
- schopnost práce v týmu
- základní znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2578291  Datum zveřejnění: 15.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 14 000 hrubého