Administrativní pracovník nákupu s NJ

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha 10, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmínky (brutto)
23-27000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Péče o sortiment (zadávání artiků do systému, aktualizace, příprava akcí atd.)
Příprava podkladů pro nákupčího (tabulky s přehledy, tvorba objednávek)
Komunikace s dodavateli (i v německém jazyce)
Komunikace s jinými odděleními
Překlady z a do NJ
Korektury etiket

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní společnosti
Odpovídající platové ohodnocení 23-27000 Kč/měsíc
Pracoviště na Praze 10

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Pro našeho klienta, německou společnost působící v oblasti FMCG, hledáme nového kolegu do Nákupu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

ekonomika

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Německý jazyk - úroveň C1
Znalosti programů MS Office (zejména MS Excel, MS outlook)
Dobré komunikační schopnosti
Znalost informačního systému Navision výhodou
Praxe na obdobné pozici výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2578798  Datum zveřejnění: 25.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23-27000