Šance pro absolventy (Kontrolorka kvality)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Rychnov nad Kněžnou
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 22 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chtěli byste nastartovat svoji kariéru v úspěšné výrobní společnosti? Nevadí Vám práce na směny a máte bystrý zrak? Pak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká?
• Kontrola kvality výrobků na vstupu a výstupu
• Vizuální kontrola lakových vad
• Práce v čistém a nehlučném prostředí

Zaměstnanecké výhody, benefity

motivující systém odměňování, dovolená navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na dojíždění, vánoční a velikonoční bonusy, příspěvky na dovolenou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

francouzská společnost - dodavatel dílů do automobilového průmyslu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

pečlivost, spolehlivost, dobrý zrak

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2583490  Datum zveřejnění: 12.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18 000 - 22 000